Powered by Smartsupp

Novinky na webové stránce

Aktuálně
23. března 2023

Webová stránka naší organizace prošla v posledních týdnech řadou změn a úprav a nyní se pojďme společně podívat, co je tady na stránce nového.

Úvodní stránka/hlavní page

Na hlavní stránce je zredukovaný celkový obsah a hned pod infografikou, která nyní odkazuje na Workshopy a Evropskou revma mapu jsou 3 nové možnosti prokliknutí (3 kategorie).

  • Informace pro pacienty (viz kategorie Onemocnění)
  • Chcete nás podpořit (viz kategorie Podpořte nás)
  • Aktuální video 

Vpravo nahoře je symbol MENU následně se dostanete do hlavní nabídky i tam jsme obsah zredukovali a sloučili kategorie, které spolu měly propojení či shodný obsah.

Naše PROJEKTY

Máte možnost kliknout na zeleně označený text  (Naše projekty) a zjistíte, jaké všechny projekty (i historicky) Revma Liga ČR připravila. Rozhodně kategorii věnujte pozornost, jelikož tam vždy najdete aktuální termíny pro naše WORKSHOPY.

O nás a naše kluby

Revma Liga Česká republika má 6 regionálních klubů a 3 pacientské skupiny, a co je v těchto týmech nového se dozvíte z této stránky. Po kliknutí na O NÁS se můžete dočíst o tom, jaké jsou cíle, hodnoty a kdo jsou vedoucí osoby Revma Liga ČR.

Onemocnění

Nová a stěžejní část našeho webu. 

V této kategorii najdete 8 nemocí (7 revmatických + osteoporóza), které si organizace vybrala, jelikož se jejich podpoře hodlá věnovat dlouhodobě.Proč zrovna tyto onemocnění, a co bylo pomohlo určit směřování organizace v této oblasti zjistíte z tohoto videa. Do této kategorie se dostanete i z hlavního stránky (když kliknete na Informace pro pacienty). 

Články budou do kategorie postupně přibývat a pomocí rozřazení do kategorií, vždy dokážete najít obsah, který vás v danou chvílí zajímá.

Kategorie v jednotlivých onemocněních jsou:

  • O nemoci
  • O léčbě
  • Režimová opatření
  • Odborná pracoviště
  • Biologická léčba
  • Cvičení

Podpořte nás

Revma Liga ČR funguje již od roku 1991 a aby mohla fungovat i nadále a ve stejném objemu projektů, potřebuje dárce a jejich dary, a to nejen finanční.

Všechny tyto možnosti najdete pod touto podstránkou PODPOŘTE NÁS.

Naše projekty a práce má dlouhodobý charakter a proto uvítáme, pokud zvážíte možnost pravidelného daru pro naši organizaci. Umožníte tak lidem, kteří pracují pro Revma Ligu ČR, se naplno věnovat všem důležitým aktivitám a to (ne)jen pro pacienty.


Projekt vznikl díky podpoře Norských fondů. Projekt (ZD-MGS3-019)„Stabilizace a profesionalizace spolku Revma Liga Česká republika“ je financován z Fondů EHP 2014-2021 v rámci projektu Zdraví.