Powered by Smartsupp

Projekty Revma Ligy

Workshopy

Přijmout nemoc a všechna s ní související omezení, je velice náročné. Ne každý ví, jak do toho a proto intenzivně připravujeme semináře pro ty, kteří nevidí východisko, uzavírají se do sebe a očekávají, že vše vyřeší pouze léky. Naučíme vás, jak se vyrovnat s tím, že vaše zdraví už nikdy nebude stoprocentní.

Rekondiční pobyty

Pobyty zaměřené na léčbu a rekondici. Přijeďte se zregenerovat na námi pořádané pobyty a dostaňte se zpět do kondice. Na bolesti těla i duše Vám nabízíme rekondiční pobyty, které Vám pomohou nejen od únavy. Dopřejte si skvělé dny plné péče a odpočinku s Revma Ligou.

Revma výzva

Revma výzva je společný projekt pacientské organizace Revma Liga ČR a Ústavu lékového průvodce. Cílem kampaně je zvýšit povědomí o revmatoidní artritidě - závažné nemoci, se kterou se v Česku potýká přes 85.000 lidí.

Revma den

Neotáčejte se ke svým zádům zády. Přijďte do Prahy nebo Ostravy zdarma zkonzultovat svou bolest zad s odborníkem. Zánětlivá revmatická onemocnění postihují především klouby a páteř. Zánět se ale může rozšiřovat do celého těla a poškozovat i další orgány.

Revma si nevybírá, ale spolu to zvládneme.

Zůstaňte s námi a odebírejte užitečné informace a pozvánky na akce na svůj email. Vaše zdraví začíná zde.