Powered by Smartsupp

Caroline Wozniacká

Aktuálně
31. března 2021

Je nejlepší sportovkyní, o níž je známo, že jí byla diagnostikována revmatoidní artritida, a přesto dál hrála profesionální tenis.

Grandslamová vítězka Caroline Wozniacká, tvář kampaně Advantage Hers, vypráví svůj příběh o tom, jak byla světovou tenisovou jedničkou a jak se musela vyrovnávat s diagnózou v podobě revmatoidní artritidy; a také proč navázala spolupráci se společností UCB při spuštění celosvětové kampaně Advantage Hers pro ženy s chronickými zánětlivými onemocněními, jako je revmatoidní artritida, axiální spondylartritida, psoriatická artritida a psoriáza.

Advantage Hers je globální kampaň, jejímž cílem je ukázat, že žádná žena žijící s chronickým zánětlivým onemocněním by se neměla kvůli tomu vzdávat svých snů.

Celá kampaň, která obsahuje tipy a triky ke zvládnutí nemoci, je inspirována vlastními zkušenostmi tenisové hvězdy Caroline Wozniacké, která se snaží získat výhodu nad revmatoidní artritidou. Kampaň Advantage Hers (česky, „Její výhoda“) poskytuje nástroje, které vám pomohou sestavit si vlastní plán léčby a řízení svého života („herní plán“) a zaujmout aktivnější roli v péči o své zdraví.

Vřele doporučujeme návštěvu webových stránek kampaně Advantage Hers a samozřejmě YouTube kanál. Sledovat můžete Caroline i na sociálních sítích kde můžete sdílet i své příběhy a stát se inspirací pro ostatní.

#AdvantageHers

Nezapomeňte, že u strategie zvládaní nemoci je důležité i pravidelné měření aktivity Vaší nemoci se kterou Vám pomůže aplikace MyRevma.cz