Powered by Smartsupp

Hotel MAS Setzimovo Ústí

31. prosince 2013

Klub v Táboře navštívil včera – 2. 1. 2013 – na základě pozvání zástupkyně ČČK hotel MAS v Sezimově Ústí. Toto město je součástí zdejší aglomerace, takže z Tábora co by kamenem dohodil.

Hotel postavil Tomáš Baťa a všichni si ho pamatujeme z minulosti už ve značně zdevastovaném stavu. Někdo zde bydlel na ubytovně, někdo sem chodil na čaje, někdo na diskotéky, jiný na seniorské kluby. Hotel prošel určitou rekonstrukcí někdy v devadesátých letech, ale nebylo toho moc. Byli jsme tedy moc zvědaví, co nás čeká.

Přivítal nás kompletně zrekonstruovaný objekt, ze kterého se nám ani nechtělo. Ale proč o tom tak rozsáhle píši na náš blog?

V tomto hotelu se pořádají rekondiční pobyty, které v zimních měsících jsou za přibližně stejnou cenu, jako ty v Jáchymově. Jen služeb je možná trochu víc. Ale to si každý zájemce musí zjistit na www.hotelmas.cz. Provozovatel hotelu si pro vás přijede a pak vás zase odveze domů, každý večer je pro ubytované pořádaný nějaký program, který je samozřejmě nepovinný, procedury jsou jen dopoledne, aby bylo možné odpoledne strávit jinými aktivitami, přičemž o program se zas na dobrovolné úrovni stará hotel.

Doufám jen, že až se členové z jiných klubů zdejšího pobytu zúčastní, že nám dají vědět. Rádi je v hotelu navštívíme a také je pozveme mezi nás a k nějaké společné akci. Moc se na vás v Táboře těšíme.