V pátek 22. května 2026 se uskutečnilo v pořadí již 3. setkání naší děčínské pacientské skupiny. Společně jsme probrali aktuální novinky, sdíleli užitečné informace a naplánovali další aktivity.

Co bylo obsahem programu?

Moc děkujeme všem zúčastněným za skvělou atmosféru, otevřenost, vaši přítomnost a energii. Právě díky vám mají naše setkání smysl! 💐

Těšíme se na viděnou v průběhu léta!