Den vzácných onemocnění “Show your rare 2019”

3. března 2019

28.2.2019 je den vzácných onemocnění a proto i my jsme chtěli upozornit na onemocnění systémová sklerodermie, podpořit tím všechny s tímto onemocněním a zapojit se do kampaně “Show your rare”.

Akce 2.3. se vyvedla, všichni si úžasně zacvičili a skvěle se protáhli, ochutnali výborné proteinové tyčinky a odcházeli s dobrým pocitem, že udělali něco pro nás pacientskou skupinu Skleroderma, ale i pro sebe. A za to vám všem moc děkujeme!!!!!!!!:)

Přišla nás aktivně podpořit i předsedkyně Revma Ligy Edita Mullerová:)

Edita Mullerová

Podpora byla i od dětí:)

A já jsem také, jako vedoucí pacientské skupiny Skleroderma, nechyběla:)

Veliké dík patří všem sponzorům, bez kterých by se tato akce nemohla realizovat.

Leoně Qaše Kvasnicové, která nám pomohla tuto akci zrealizovat a udělala úžasnou hodinu pilates se závěrečným strechingem plnou skvělé energie a příjemné dřiny:)Díky paní Ottové, majitelce Dance perfectu, jsme měli k dispozici krásné prostory tanečního studia, za což jsme velice vděční.

Dance perfect je moje srdcovka, kde jsem v době před nemocí protančila hodně hodin. Včera jsem měla příležitost si na toto období zavzpomínat a vyzkoušet si lekci pilates. A doporučuji všem, vraťte se k tomu, co jste měli rádi i když to nemůžete dělat tak intenzivně jako v době plného zdraví. I tak je to skvělý pocit.:)

Nutcase je parta mladých lidí z Prostějova, která se rozhodla dělat poctivé produkty plné zdravých surovin. Jsme jim vděční za to, že nám dali tu možnost ochutnat jeden z jejich úžasných produktů v podobě proteinových tyčinek. Není nic lepšího, než udělat něco pro své zdraví a po příjemné dřině s Qašou si dát zdravou tyčinku plnou energie.:)

Děkujeme všem za vydařenou akci:)