Powered by Smartsupp

Listopadová schůzka

11. listopadu 2018

 

Listopadové setkání proběhlo nad kávou a dezertem hlavně přípravami na příští rok. Probírali jsme, jaké možnosti společných aktivit by byly vhodné pro naše členy, protože většina dojíždí z jiných obcí a měst nejen pardubického kraje… Shodli jsme se na společné ergoterapii, při které bychom procvičili klouby na rukách a přitom mohli ještě něco hezkého vyrobit. Také návštěva solné jeskyně půjde snadno uskutečnit, jelikož pardubická restaurace Birdie disponuje krásnou a velkou jeskyní. Navíc není daleko od vlakového nádraží. Bude možné tedy spojit dvě příjemné věci najednou. Také společný víkend v nějakém útulném penzionu je v jednání.  A rozhodíme sítě ohledně možnosti nějakého soukromého prostoru, kde bychom mohli naše aktivity v klidu vykonávat.

Přišla nás navštívit paní Hela, která si Revma Ligu našla na internetu. A tak to vypadá, že máme další fajnovou členku 🙂 Bohužel i tentokrát se muselo několik členů z důvodů nemoci na poslední chvíli omluvit. Klouby a virózy…., toť věčný náš boj.

Naše nejbližší společné setkání zatím plánujeme u Holic Na Hlubáku, kde se o víkendu 15. a 16. prosince konají zabijačkové hody. Kdo má zájem se zúčastnit, nechť se ozve na mail pardubice@revmaliga.cz, ať víme přibližný počet míst k rezervaci.