Zážitky účastníků rekondičního pobytu RLČR, klub Ostrava v Luhačovicích, hotel HARMONIE

4. září 2017

Podobně jako každý rok, na přelomu května a června 2017 jsme se zúčastnili rekondičního pobytu s Revma Ligou v krásných moravských lázních Luhačovice.

 

Letos se nás sešlo opravdu hodně, celkem 43 účastníků z celé České republiky.

 

Strávili jsme krásný týden v hotelu Harmonie, poblíž luhačovické přehrady. Náš program byl naplněn nejen procházkami po romantickém okolí a nedaleké kolonádě, ale také jsme využili možnost procedur, které hotel nabízel.

 

Díky iniciativě předsedkyně klubu RLČR, České Budějovice, paní Majky Dědičové se každé ráno před snídaní cvičilo a účast byla opravdu velká!

 

Program našeho pobytu večer skvěle doplnil pěvecký soubor z Plzně „Bábinky“ a náš nezapomenutelný kytarista pan Dezort. Večery, které jsme trávili na terase hotelu byly opravdu stylové!

Teplé a příjemné večery a hvězdy nad hlavou – jedním slovem nádhera!

 

Pevně věříme, že se v rámci tradice pořádání rekondičních pobytů s Revma Ligou setkáme opět v roce 2018, na jiném krásném místě a doufáme, že i v tak skvělém obsazení, s příjemnými lidmi.

 

Děkujeme za skvělou organizaci naší úžasné paní předsedkyni Renátě Hrbotické, které patří obrovský dík za bezchybnou organizaci celého pobytu.

 

 

 

Iva Vrzalová a Vlasta Kocurková

členky RLČR, klub Ostrava