Powered by Smartsupp

Webinář s EQ koučkou a psycholožkou

Aktuálně
12. dubna 2020

EQ kouč Vladimíra Vlášková

je certifikovaným konzultantem a koučem v oblasti rozvoje EQ (emoční inteligence).

Po ukončení své téměř dvacetileté kariéry v hotelovém odvětví  v rámci své osobní a profesní transformace získala v roce 2008 certifikát IV jako profesionální koučka na Life Coaching Institute v australské Sydney. Zkušenosti z koučovací praxe, vlastního života a pobytu v zahraničí ji postupně přivedly k fenoménu emocí, protože rozhodují nejen o tom, co učiníme, ale i o tom, kým se staneme.

Pracuje s individuálními klienty, lídry i celými týmy, kteří se ocitli v situaci, v níž potřebují dosáhnout trvalé a pozitivní změny.  Ve své praxi využívá akční model Six Seconds, jejich metodologii efektivního učení a diagnostiku pro měření EQ.

Své poslání vnímá jako inspiraci, podporu a předávání zkušeností všem, kteří se chtějí posouvat dopředu, mají odvahu uskutečnit změnu a dosáhnout většího uspokojení ve svém životě. 

Mgr. RNDr. MUDr. Monika Červinková, Ph.D.

působí jako psycholog. Terapeuticky i výzkumně se zaměřuje především na propojení a vzájemné ovlivnění psychických a somatických procesů, které se v různé míře uplatňují u celé řady onemocnění včetně autoimunitních. Práci v této oblasti jí velmi usnadňuje možnost uplatnit a propojit znalosti ze tří oborů, které vystudovala a profesně se jim také věnovala – psychologie, medicína a biologie. Řadu let působila jako lékař v klinické praxi, ale věnovala se také výzkumné práci, ve které se soustředila především na vliv stresu na imunitní procesy. Tyto předchozí zkušenosti dnes využívá při své terapeutické práci s klienty.

https://www.youtube.com/watch?v=KrAkQ5coMAE&t=509s