Powered by Smartsupp

Cena Edgara Stena/Edgar Stene Prize 2014

10. listopadu 2013

Milí členové a příznivci Revma Ligy, srdečně Vás zveme k účasti v dalším kole soutěže Edgar Stene Prize pro rok 2014. Téma letošního ročníku zní **Vize 2043 – můj ideální svět pro lidi s revmatickým a muskuloskeletálním onemocněním**

Je možné psát o změnách, vedoucích ke zlepšení vašich životů a k vytvoření lepšího světa pro lidi s revmatickým a muskuloskeletálním onemocněním v budoucnosti. Tyto změny mohou zahrnovat sociální postoje, zdravotní a sociální péči, prostředí, cestování a pracovní možnosti. K prosazení některých změn bude třeba delší čas, než na jiné změny. Proto byla stanovena lhůta pro vize o lepší budoucnosti na rok 2043.

*Pravidla pro psaní eseje*

– esej může psát jakákoli osoba, minimálního věku 16 let, s revmatickým nebo muskuloskeletálním onemocněním
– příspěvky je nutné zaslat do 31. 12. 2013
– příspěvky posílejte na adresu Revmatologický ústav, Na Slupi 4, Praha 2, 12850
nebo na emailovou adresu:
– je možno psát v národním jazyce (češtině)
– délka eseje je maximálně 2 strany A4
– písmo Arial, velikost písma 12, řádkování 1, standardní okraje
– esej je nutné poslat ve formátu Wordu (doc), pdf dokumenty nebudou akceptovány

Komise národního kola soutěže Edgar Stene Prize vybere nejlepší příspěvek, který odešle do 20. 1. 2014 mezinárodní komisi soutěže Edgar Stene Prize. Autor vítězné eseje v České republice bude odměněn částkou 2000 Kč. Mezinárodní komise vyhodnotí celkového vítěze této soutěže. Hodnota ceny v této soutěži bude činit 2000 EUR. Cena bude udělena u příležitosti každoročního Evropského kongresu revmatologie.

**Těšíme se na Vaše příspěvky!**